Доставка та оплата

СПОСОБИ ДОСТАВКИ

Компанія Нова пошта

Терміни доставки – від 1 до 3 днів після відправлення.

Доставка у відділення

При оформленні замовлення, виберіть варіант доставки Нова пошта (Відділення) і вкажіть номер потрібного відділення. Дізнатися, яке відділення знаходиться поруч з вами, можна на сайті компанії.

Вартість доставки до відділення – від 40 до 150 грн і залежить від об’єму та ваги посилки. Більш детально з тарифами компанії ви можете ознайомитись тут.

Вартість адресної доставки – від 65 грн.

Відстежити місцезнаходження посилки ви можете на сайті служби доставки за номером накладної, який ви отримаєте в смс при зміні статусу замовлення в особистому кабінеті на Відправлене. У день надходження замовлення на ваше відділення Нова пошта ви отримаєте автоматичне смс-повідомлення про те, що замовлення прибуло.

Укрпошта

Доставка замовлення у будь-який куточок країни.

Терміни доставки – від 2 до 4 днів з моменту відправки. Відстежити посилку можна за номером ідентифікатора на сайті Укрпошти, який ви отримаєте при зміні статусу вашого замовлення в особистому кабінеті на Відправлене.

Вартість доставки – від 30 грн в залежності від ваги і об’єму замовлення.

Вартість адресної доставки – від 45 грн.

Детальніше з тарифами ви можете ознайомитися на сайті Укрпошти.

Примітки

У вартість товару НЕ ВКЛЮЧЕНІ поштові збори.

Мінімальна сума замовлення 150,00 грн. Безкоштовна доставка Укрпоштою при замовленні від 300,00 грн.

СПОСОБИ ОПЛАТИ ЗАМОВЛЕННЯ

Післяплата

Оплата відбувається в момент отримання товару.

Зверніть увагу! У разі вибору доставки службою Укрпошта або Нова Пошта, вам необхідно буде оплатити зворотну доставку грошей і поштові збори.